Clubblad v.v. Veenendaal

Beste leden,
Het voetbalseizoen zit er inmiddels al weer op. Als bestuur van onze voetbalvereniging lijkt het ons daarom ook goed om even terug te kijken en jullie te informeren over datgene wat ons het afgelopen seizoen heeft beziggehouden.

Clubblad de Spil juli 2013 2

Tenslotte rest ons niets anders dan iedereen namens het voltallige bestuur een fantastische vakantie en een sportief 2013/2014 te wensen!

Het bestuur
Gerard, André, Jan, Aart,Martin en Michel.

P.S. wij hebben deze nieuwsbrief reeds per email verspreid. Heb jij hem niet ontvangen en ben je wel lid, stuur dan svp een email naar info@vvveenendaal.nl We nemen je gegevens dan op in onze database (gebruiken het nergens anders voor) en gaan je dan nieuwsbrieven, agenda’s, uitnodigingen en en andere informatie (gratis) per mail toesturen. Alvast bedankt!

Geef een reactie