Celtic Soccer Academy verzorgt voetbalkamp in de meivakantie!

celticDe recent gesloten overeenkomst tussen VV Veenendaal en de Celtic Soccer Academy heeft nu al geleid tot een eerste activiteit. Op woensdag 6, donderdag 7 en vrijdag 8 mei a.s. verzorgen coaches van de Schotse partnerclub een driedaags Soccer Camp op sportpark De Groene Velden II. Iedere dag wordt er tweemaal getraind en tussen de middag wordt een lunch verzorgd. Tevens ontvang je na afloop van deze driedaagse een herinnering aan dit Soccer Camp. Leden en niet-leden, jongens en meisjes in de leeftijd van 7 t/m 15 jaar (F, E en D-pupillen en C Junioren), kunnen zich inschrijven. Graag opgave van naam, adres, geboortedatum, naam club en elftal waarin je nu speelt sturen via emailadres: celtic@vvveenendaal.nl. Je ontvangt dan spoedig een bevestiging en opgave van het bankrekeningnummer waarop het deelnemersbedrag kan worden gestort. Een prachtige gelegenheid om in je vakantie veel extra’s te leren van buitenlandse trainers!!! Download hier het programma: Celtic Holland Soccer Camps def

Geef een reactie