vv Veenendaal krijgt een kunstgrasveld!

Op de Algemene Ledenvergadering van voorgaand jaar is het plan van het bestuur voor de realisatie van kunstgras unaniem gesteund. Het afgelopen jaar hebben wij intensief met de gemeente en sportservice samenwerkt voor het maken en uitwerken van de plannen voor de realisatie van kunstgras. Op maandagavond jl. hebben wij het goede nieuws van sportservice te horen gekregen dat wij vanaf volgend seizoen een hoogwaardig (volgens de laatste ontwikkelingen) kunstgras hoofdveld krijgen! Hierdoor zullen er minder trainingen afgelast worden, kunnen we langer doorspelen en komt dit de uitstraling ten goede. De lichtinstallatie is een onderdeel wat de vereniging zelf moet financieren. De komende tijd gaan wij onderzoeken en besluiten wat de beste investering is. Tevens gaan wij verschillende kunstgras verenigingen de komende tijd bezoeken. Meer informatie zal er op de ALV op maandag 25 januari 2016 gegeven worden.

Het bestuur