Seizoensafsluiting jeugd 19 augustus

Beste spelers, ouders/verzorgers,

Het einde van het voetbalseizoen nadert. Normaal gesproken wordt het seizoen afgesloten met een BBQ. We hebben dit jaar echter besloten om niet aan het eind van het seizoen, maar aan het begin van het nieuwe seizoen een BBQ te organiseren. De voornaamste reden hiervoor is dat het organiseren van een eind BBQ in mei/juni, vanwege de activiteiten die al gepland staan, niet meer haalbaar is. Ook kunnen we binnenkort niet meer op de velden.

De begin van het seizoen BBQ zal plaatsvinden op vrijdag 19 augustus (laatste vrijdag van de vakantie). Een mooi moment om het nieuwe kunstgras te bewonderen! Op zaterdag 20 augustus organiseren we een open dag.

Noteer beide data vast in de agenda. Nadere informatie en uitnodiging volgen z.s.m.

Met vriendelijke groet,

mede namens het bestuur,
Claudia, Jolanda, Linda, Moniek, Reiny, Robin en Therese
JOC v.v. Veenendaal