Finale Mini Champions League 22 april bij v.v. Veenendaal

Op zaterdag 22 april spelen de mini’s de finale van de Champions Leaque van het seizoen 2016/2017. De finale wordt gespeeld op de sportvelden van v.v. Veenendaal . Komt allen kijken want hier loopt het Nederlands Elftal van de toekomst.

De Hoofdsponsor van de Champions League finale is 100% voetbal uit Veenendaal. Link : http://www.100voetbal.nl/winkel/veenendaal.html

100 voetbal

De Champions Leaque is een regionale competitie voor spelers in de leeftijd van 4 tot 7 jaar. De verenigingen Advendo, Merino’s, Renswoude, Valleivogels, Woudenberg, Veenendaal, Scherpenzeel, FC Driebergen en SVMM hebben één of meerdere teams die deelnemen aan deze competitie.

Ieder jaar wordt het voetbalseizoen voor de allerkleinste afgesloten met een toernooi, dit jaar georganiseerd door v.v. Veenendaal.

Wij nodigen iedereen, vaders, moeders, opa’s, oma’s, broertjes, zusjes en andere bekende uit om dit spektakel te komen bekijken.

Tot ziens op bij v.v. Veenendaal!

Datum: zaterdag 22 april 2017
Locatie: Groeneveldselaan 15 Veenendaal
Aanvang: 10:00 (opkomst spelers 9:30 uur)

IMG_2609