NieuwsSelectie

Arco van Elst stopt na 3 mooie jaren bij Vv Veenendaal

Hoofdtrainer Arco van Elst heeft donderavond bij de technische commissie aangegeven na dit seizoen te stoppen als hoofdtrainer.

Samen met de rest van de technische staf is hij ruim 2 jaar geleden tussentijds ingestapt en is er direct in geslaagd om vanuit de 4e klasse te promoveren naar de 3e klasse. Vorig jaar zijn we de titel in de 3e klasse net misgelopen.

De selectie heeft onder Arco stappen gemaakt. Dit jaar spelen we in een sterkere klasse maar begint het team steeds beter te draaien. Arco wil er met de rest van de technische staf er alles aan doen om een mooi eindresultaat te behalen. Momenteel staat het eerste enkele punten van de koploper.

De technische commissie gaat aan de slag met de zoektocht naar een geschikte opvolger en zal ook met de rest van de technische staf de komende tijd spreken. Het bestuur en de technische commissie begrijpen de keuze van Arco.