JeugdNieuws

Keeperstrainer (Jeugd) gezocht

Speciaal voor onze jeugdkeepers organiseren wij speciale keeperstrainingen. Om de week op de woensdag krijgen twee groepen (jong en oud) keeperstraining.

In verband met een andere baan van 1 van de trainers zijn wij op zoek naar een keeperstrainer die zelfstandig een deel van de jeugdkeepers gaat trainen. In deze rol zal jij verantwoordelijk zijn om de trainingen, waar de keepers gezamenlijk trainen, inhoudelijk voor te bereiden, uit te zetten en te coördineren. De keeperstrainer dient affiniteit te hebben met het keepersvak en met kinderen om te kunnen gaan.

  • Om de week op de woensdagavond van 18:00-19:00 uur of 19:00-20:00 uur(tijden in overleg)
  • Een groep van maximaal 4 keepers in de leeftijd van 14 – 18 jaar

Een trainingspak, goede materialen en eventuele hulp voor trainingsvormen is aanwezig.

Belangstellenden kunnen contact opnemen via jeugd@vvveenendaal.nl