Met online shoppen v.v. Veenendaal sponsoren?

Online shoppen? Wie doet het niet?

En vanaf gaat het nog leuker worden, want vanaf nu is het voor iedereen die v.v. Veenendaal een warm hart toedraagt mogelijk om v.v. Veenendaal GRATIS te sponsoren.

Ga de volgende keer dat je iets online wilt kopen eerst naar http://www.vvveenendaal.nl en klik dan op de banner van Sponsorkliks of ga direct naar http://www.sponsorkliks.com/winkels.php?club=2901.

Op de website staat een banner van SponsorKliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Wehkamp, Plutosport, Justeat, Hema, Zalando en nog veeeeel meer.. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert v.v. Veenendaal een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra en er zit geen addertje onder het gras.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via v.v. Veenendaal kan je terecht bij 4500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering de clubkas 1 euro oplevert. Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook!

Alvast bedankt namens alle leden v.v. Veenendaal.

Mocht je nog vragen hebben over Sponsorkliks dan kan je contact opnemen via info@vvveenendaal.nl

 

Geef een reactie