Begeleiding selectie 2021-2022

Begeleidingsstaf A-selectie ’21-’22 krijgt vorm De Technische Commissie is zeer verheugd om te kunnen melden dat nagenoeg de voltallige begeleidingsstaf van de A-selectie inmiddels heeft aangegeven dat zij ook in het seizoen 2021-2022 van de partij zullen zijn. De volgende stafleden hebben aangegeven graag nog een seizoen alle taken rondom de A-selectie voor hun rekening te nemen. Aart van Asselt, Danny Keuken en Jan van Schuppen zullen aanblijven als teammanagers. Assistent scheidsrechters blijven Peter Sukkel (thuis) en Aart van Asselt (uit). Edwin van de Klift blijft aan als keeperstrainer. Gert van Grootveld vervult de rol van assistent trainer en Rody Teulings zal komend jaar stage lopen bij hoofdtrainer Tom Gesgarz voor zijn UEFA C opleiding. Verder is de Technische Commissie volop in gesprek met alle spelers en zal er snel meer informatie volgen hierover.