Nieuws uit de selectie!

Het seizoen 2023-2024 is ook voor Veenendaal 1 inmiddels een aantal wedstrijden oud.
Doelstelling is om binnen een redelijke termijn terug te keren in de derde klasse, dit met een herkenbaar elftal en samengesteld vanuit een bepaalde visie.

Onder leiding van Dennis Koorn en Edwin Vink wordt, samen met de rest van de staf, hard gewerkt om dit seizoen een mooi resultaat te behalen. Begin januari zal, in aanloop naar het tweede deel van het seizoen, een trainingskamp in Benidorm plaatsvinden, inspanning en ontspanning.

De selectie 2023-2024 is een mooie mix van spelers die al speelden bij Veenendaal het vorige seizoen, spelers die hun eerste seizoen beleven bij onze club en spelers die zijn doorgestroomd vanuit andere elftallen. Die laatsten betreft jonge spelers, maar ook spelers die eerder al speelden in Veenendaal 1.

Onlangs zijn aan Veenendaal 1 een tweetal spelers toegevoegd Hicham en Hassan. Beiden speelden al voor Veenendaal 2, maar o.b.v. hun inzet en prestaties zijn ze toegevoegd aan de selectie van Veenendaal 1.