NieuwsSelectie

FINALE, de laatste wedstrijd op weg naar de 3e klasse

Een finale is meestal niet de beste en spannendste wedstrijd om naar te kijken maar de mannen van Veenendaal waren in de eerste helft vast van plan om de stand positief op het scorebord te zetten. Helaas mocht het niet zo wezen. Na de reguliere speeltijd stond de teller nog op 0-0 en na de verlenging nog steeds. Op naar de strafschoppen. Ook dit konden de mannen van Veenendaal niet over de streep trekken. Met een stand van 3-1 hebben zij verloren en blijven ze in de 4e klasse komend seizoen. TOV gefeliciteerd met handhaving in de 3e klasse.

Lees hier het verslag RegioSportVeenendaal.nl: ‘Veenendaal verliest strafschoppenserie en mist promotie’

Lees hier het verslag RegioSportVeenendaal.nl: ‘Promotiedroom Veenendaal aan diggelen na matige strafschoppenserie’

Voor de wedstrijdfoto’s kijk hier