Samenwerking FC Utrecht

Sinds eind 2017 heeft v.v. Veenendaal een RAC samenwerkingsovereenkomst met FC Utrecht.

Het project heeft als doel om talentvolle spelers op te sporen en te selecteren voor de jeugdopleiding van FC Utrecht. Daar kunnen de talenten zich verder ontwikkelen in een professionele omgeving. Alles met als doel om later door te stromen naar het eerste elftal.

FC Utrecht ondersteunt RAC clubs met een technisch beleidsplan, trainingclinics, technische informatiebijeenkomsten voor jeugdtrainers. Dit om een hoog niveau van trainers en trainingen te bevorderen.
Door deze ondersteuning wil FC Utrecht het niveau binnen de clubs handhaven dan wel verbeteren. Verder kunnen ernstig geblesseerde RAC-spelers op een sportspreekuur van FC Utrecht terecht om zich door de medische staf te laten behandelen. RAC-spelers hebben zodoende een uitstekende begeleiding en maken ook kans om bij de FC Utrecht-jeugdopleiding in te stromen.