Vrijwilligers kunnen gratis naar een voorstelling

 

Gratis naar Yab Yum – Het Circus van de Nacht exclusief voor Vrijwilligers Netwerk Veenendaal

Yab Yum – Het Circus van de Nacht – di 4 en wo 5 sept 2012 – 20.00 uur- normaal € 49,50

Gratis voor vrijwilligers – op = op!

 

Theater De Lampegiet opent het theaterseizoen spectaculair met een uitbundige circusvoorstelling gebaseerd op het boek van Yab Yum oprichter Theo Heuft. Als gebaar naar de Veenendaalse vrijwilligers nodigen we u mede namens de producent graag uit voor deze eerste voorstellingen van het seizoen.

 

Een show in de sfeer van Moulin Rouge en Cabaret, geschikt voor jong en oud, over het luxebordeel in Amsterdam en schermutselingen met de onderwereld die de club steeds vaster in een wurggreep houdt.

Een show met spectaculaire circusacts, veel dans en muziek. Naast captains of Industry, beurshandelaren en BN-ers werd Yab Yum echter ook het “Clubhuis” van de keiharde Amsterdamse onderwereld die met alle middelen, met geweld en moorddreigingen, trachtte de club in handen te krijgen.

Een spectaculaire show waarin de hoofdrollen zijn weggelegd voor o.a. Nelly Frijda, Bas Muijs, Richard Groenendijk en Annick Boer.

Kaarten kunt u ophalen tussen 9.00 en 12.00 uur bij het Vrijwilligers Netwerk Veenendaal, Laan der Techniek 22d.

Kunt u op dit tijdstip niet? Bel dan even met 0318 581491.

 

Geef een reactie