Huis- en Gedragsregels v.v. Veenendaal

Er is de laatste tijd veel te doen om het gedrag op en rond de voetbalvelden.

Wij vinden dat de sfeer op ons sportcomplex altijd gezellig en veilig moet zijn en blijven. Daarom is er een Huis en Gedragsregelement opgesteld. Deze regels bevatten omgangsnormen die in het dagelijks leven gelden, KNVB-regels en aanvullende regels vanuit het bestuur. 

Voor de handhaving van de regels doet het bestuur een beroep op de sociale controle van onze leden. Elk lid heeft het recht om een ander aan te spreken op zijn of haar gedrag. Naast de sociale controle verwachten wij van onze leden dat overtredingen op een discrete manier worden gemeld aan het bestuur. Hier wordt bepaald of er eventuele sancties moeten volgen.

U kunt deze regels terugvinden op http://www.vvveenendaal.nl/huis-en-gedragsregels

Geef een reactie