AlgemeenJeugdNieuws

Vanaf 1 maart visuele controle spelerspas in gehele amateurvoetbal

 

Vanaf 1 maart is de verplichte visuele controle van de spelerspas ook van toepassing in de categorie B van het jeugdvoetbal (jongens en meisjes). Hiermee is vanaf dat moment de verplichte visuele controle dus een feit in het gehele amateurvoetbal.

Meer informatie over de invoering van de visuele controle bij de categorie B jeugdvoetbal lees je hier. Daarin ook aandacht voor de evaluatie en wijzigingen in de uitvoering van de visuele controle die vanaf 1 januari gelden.

De visuele controle biedt verenigingen een instrument om te controleren of de juiste speler op het juiste veld staat. Cruciaal voor een eerlijk competitieverloop. Meer over de procedure lees je op http://www.knvb.nl/actieplan

 

Met vriendelijke groet,
KONINKLIJKE NEDERLANDSE VOETBALBOND

Geef een reactie