Nieuws

vvVeenendaal gaat samenwerking aan met Celtic FC

De Celtic Soccer Academy is verheugd te kunnen aankondigen dat zij VV Veenendaal als eerste Nederlandse club heeft toegevoegd aan het steeds verder groeiende International Club Partnership Program. Diverse clubs in Amerika, Ierland, Zweden en in het Midden Oosten zijn reeds aangesloten. De voetbalclub Celtic heeft momenteel 40.000 seizoenkaarthouders en miljoenen fans over de gehele wereld. Het stadion Celtic Park heeft een capaciteit van 60.506 en is het op één na grootste  stadion van Groot Brittannië. Het partnership met VV Veenendaal houdt in dat de opleidingsmethoden, werkwijzen van coaches en door Schotse coaches geleide Soccer Camps in Nederland worden aangeboden. Ook krijgen de Nederlandse coaches en clubvertegenwoordigers de gelegenheid voor een bezoek aan Glasgow in Schotland om te ervaren hoe het leven van een Academy speler bij Celtic Football Club is. Een bezoek aan een wedstrijd in het Celtic Park behoort ook tot de mogelijkheden. Ook zal een afvaardiging van vv Veenendaal  deelnemen aan het jaarlijkse “International Coaches Convention” welke in de maand februari plaatsvindt. Hierbij worden alle geledingen van de beroemde Schotse club die in 1988 werd opgericht, geïntroduceerd. In het clubgebouw van VV Veenendaal zal een rechtstreekse verbinding tot stand worden gebracht met CELTIC TV, waardoor het mogelijk wordt om vrijwel iedere wedstrijd van het eerste team van Celtic FC op het scherm te volgen. Ook interviews en wedstrijdbeelden van de jeugdteams kunnen worden bekeken. Jeugdvoorzitter Bas van Ravenswaaij heeft samen met Celtic Soccer Academy Manager Willie McNab de overeenkomst opgemaakt en ondertekend.

Geef een reactie