pupil-van-de-week

Team van de maand vs. Lienden: JO8-1

Zaterdag 13 mei speelt v.v. Veenendaal 1 om 14:30 uur de laatste competitiewedstrijd van het seizoen.
Ze spelen tegen FC Lienden die momenteel op de 4e plaats staan. Bij winst tegen FC Lienden EN als Candia (nu 1e met 1 punt extra) verliest of gelijk speelt zal Veenendaal kampioen zijn in de 4e klasse H.

Deze wedstrijd is de JO8-1 (link pagina) team van de maand bij v.v. Veenendaal. De mannen van de JO8-1 spelen in de 1e klasse.

De mannen van JO8-1 (die deze dag zelf ook kampioen kunnen worden (kom kijken: 09:00 uur Veenendaal JO8-1 – Hooglanderveen JO8-7)) mogen samen met het eerste 1e het veld betreden voor de wedstrijd tegen FC Lienden.

Ben jij er ook bij om de JO8-1 en het 1e elftal aan te moedigen op weg naar het kampioenschap?

Teamvandemaand JO8-1