AlgemeenJeugdNieuws

Meiden gezocht!

Zoals wellicht bekend zijn wij eerder dit jaar gestart met 25+ damesvoetbal (lees meer).

Na de gevoerde wervingscampagne voor deze dames hebben wij ook meerdere aanmeldingen ontvangen van meiden in de leeftijd van 13-17 jaar.

Mede door deze interesse en de opmars van het damesvoetbal willen we per volgend seizoen ook gaan starten met voetbaltraining en wedstrijden speciaal voor meiden in deze leeftijdscategorie. Hoewel nog niets definitief vaststaat is ons plan om dit seizoen al te gaan starten met trainen en volgend seizoen met een team deel te gaan nemen aan de competitie. Dit uiteraard met een mooi voetbaltenue onder begeleiding van een leuke leid(st)er(s) en trainer(ster)(s) (aanmeldingen hiervoor zijn ook van harte welkom!).

Uiteraard is het mogelijk om gratis enkele proeftrainingen mee te maken. Heb jij interesse om op korte termijn al te gaan trainen met enkele meiden of wellicht per volgend seizoen?
Meld je dan aan via een e-mail naar website@vvveenendaal.nl. Uiteraard kan je hier ook terecht met al je vragen en of opmerkingen.