AlgemeenJeugdNieuws

Let op: bereikbaarheid sportpark 16 juni

Op zaterdag 16 juni 2018 wordt het Oldtimer Festival Veenendaal gehouden op en rond het evenemententerrein.

Op deze dag zal er veel drukte op en rond het evenemententerrein zijn door de vele bezoekers en het aan- en afrijden van oldtimers. De parkeerplaats direct bij onze vereniging is deze dag helaas niet bereikbaar met de auto en de toegang tot de Groeneveldselaan is beperkt.

Wij willen onze bezoekers vragen om met de fiets te komen of te parkeren bij de parkeerplaatsen aan de Wageningselaan bij De Merino’s (Wageningselaan 5, 3903 LA Veenendaal) of bij het gebouw aan de Wageningselaan 2, 3903 LA Veenendaal(voormalig Belcompany kantoor). Het korte voetpad direct naar uw vereniging (achterom vanaf De Merino’s via de vijver) zal gewoon open zijn.

Meer informatie is te vinden via https://oldtimerveenendaal.nl/