Zaterdag 22 maart: 1 minuut stilte

Uit respect voor de slachtoffers van het schietincident afgelopen maandag in Utrecht zal er voorafgaan aan de thuiswedstrijden bij v.v. Veenendaal morgen 1 minuut stilte in acht worden genomen.

Onderstaand het bericht wat vanuit de KNVB is verstuurd:

Zoals jullie naar alle waarschijnlijkheid hebben vernomen via de media of onze site, is één van onze leden afgelopen maandag bij het schietincident in Utrecht om het leven gekomen. Hij was trainer van twee jeugdteams en voetbalde zelf ook. Dit raakt ons diep in ons voetbalhart. Wellicht zijn ook mensen op jullie vereniging aangeslagen.

Daarom willen we vanuit de KNVB alle verenigingen/teams de mogelijkheid bieden om hierbij stil te staan middels een minuut stilte voorafgaand aan de eerstvolgende wedstrijd. Indien jullie team een minuut stilte wenst, geef dit dan aan bij de tegenstander en de scheidsrechter. We hopen vanuit beide kanten op begrip voor deze eventuele keuze.

Een vriendelijk verzoek om dit bericht zoveel mogelijk te delen binnen je vereniging (scheidsrechters, leiders, etc.)

Mochten jullie hierover nog vragen hebben, neem dan contact op met de verenigingsadviseur in je regio.

Met vriendelijke groet,
KONINKLIJKE NEDERLANDSE VOETBALBOND

Jan Dirk van der Zee
Directeur-bestuurder amateurvoetbal