Trainingen Jeugd december – januari

In verband met de (te verwachten) verscherpte Corona maatregelen is er maandag 14 december geen training voor de jeugd. Woensdag 16 december is de laatste training van het jaar. De trainingen starten in 2021 weer op maandag 4 januari. De trainingsdagen van mini’s volgen via de teamapp, omdat deze helaas niet in de gereserveerde gymzaal kunnen plaatsvinden. Als het niet te koud  / nat is dan trainen deze misschien gewoon op het veld.
We sluiten dit jaar voor de jeugd af met een spellencircuit t/m 17 jaar) op zaterdag 19 december van 10 tot +- 12:00 uur. De kinderen spelen de spellen met hun eigen team. Uiteraard houden we rekening met de Corona maatregelen, graag extra aandacht voor: – met klachten blijft je thuis – 1.5 meter afstand – bij een positief geval / lopende test in het huishouden blijf je thuis