Nieuws

Tom Gesgarz ook volgend seizoen trainer Veenendaal 1

Trainer Tom Gesgarz zal nog minimaal één jaar de Veenendaalse selectie onder zijn hoede hebben. Dat meldt de technische commissie van vv Veenendaal aan RegiosportVeenendaal.nl: ,,Tom is een ontzettend goede trainer die ons heel erg bevalt en daarnaast ook erg goed in de groep ligt’’, vertelt Dennis van Donselaar van de technische commissie.

door Siem van Eck (regiosportveenendaal)

,,De selectie heeft ook aangegeven graag door te gaan met Tom als trainer. We willen hier als TC, selectie en met Tom iets neerzetten. We gaan proberen door te stromen naar die tweede klasse en daar gaan we gewoon voor met z’n allen. Tom is tactisch ontzettend sterk, kijk maar naar vorige week tegen VVOP, waar we niet al te sterk begonnen. Maar waar hij een paar tactische wijzigingen inzet en wij de wedstrijd over de streep konden trekken. De spelers moeten het natuurlijk doen, maar door zijn inzicht kregen we grip op de wedstrijd.’’

,,Hij is daarnaast ook heel erg betrokken bij de vereniging, hij interesseert zich en dat siert hem. We zijn tevreden met de ontwikkelingen van de selectie en de persoonlijke groei van de spelers zelf.’’

Gesgarz is ook blij met het besluit: ,,Het is redelijk simpel, de club is in beweging, er is steeds meer verbinding tussen de A- en B-selectie en dat vind ik heel belangrijk. Maar het is vooral een fijne club, met een leuke en goede groep. Veenendaal wil graag met mij door en ik heb het gevoel nog niet klaar te zijn. Zeker door corona en nu ook dit seizoen, dus we gaan voor volgend jaar heel gericht kijken waar we ons team kunnen versterken. Om toch weer mee te gaan doen voor die bovenste plaats. Veenendaal is content met mij dus we waren er snel uit.’’

,,De basis is voor mij voetbalkwaliteit en inzet met daarnaast nog een stukje discipline. Dan gaat het natuurlijk over aanwezig zijn bij de trainingen en dat is bij sommige derdeklassers niet altijd het geval. Maar wij hebben altijd een grote opkomst en ik merk dat wij voetballers in het team hebben die heel goed passen in de manier waarop wij willen spelen. En er zit nog meer in de groep om eruit te halen en ik hoop dat dit seizoen of volgend seizoen te kunnen waarmaken’’, sluit de oefenmeester af.