VV Veenendaal stelt clubman aan als assistent: Edwin Vink


Voetbal Vereniging Veenendaal heeft een nieuwe assistent-trainer gevonden voor het seizoen 2023/2024.

Edwin Vink is een clubman en zal naast zijn andere activiteiten voor V.V. Veenendaal ook het assistent trainerschap op zich nemen en zal hierdoor intensief samenwerken met de nieuwe trainer Dennis Koorn.

“De huidige assistent, Gert van Grootveld, wilde het wat rustiger aan doen maar nog wel betrokken blijven bij het vlaggenschip van V.V. Veenendaal. Die betrokkenheid waarderen we natuurlijk. Betekende wel dat we op zoek moesten naar een nieuwe assistent. Een enthousiaste, liefhebber met kennis van voetbal en bij voorkeur, net als Gert, een clubman. Die vonden we in Edwin Vink. We zijn blij met zijn aanstelling en zien nu al een mooie samenwerking tussen Edwin en Dennis”, zegt voorzitter Daan van Kleef.