Ode aan onze vrijwilligers

Vrijwilligers zetten zich belangeloos in, ze zijn dienstbaar aan de ander, gaan onvermoeibaar door weer en wind en je kunt altijd op hen rekenen.

Ook bij Veenendaal leunen we op helden: vrijwilligers die kleedkamers schoonmaken, de wedstrijden fluiten, de kantinemedewerkers voor de kop koffie of broodje bal, de stille krachten in functies achter de schermen. We noemen maar wat voorbeelden.

Maar vrijwilligers komen voor in alle soorten en maten: jong, oud, rots in de branding, vliegende keep, multiculti of door en door Veens. Het één sluit het ander trouwens niet uit! Dat doen ze omdat ze hun eigen vereniging ook in de toekomst willen laten floreren en groeien. Maar ze doen het ook voor zichzelf: Je geeft jezelf een upgrade: je ontmoet nieuwe mensen, leert nieuwe dingen en je kunt je verder ontwikkelen. Je doet iets voor een ander maar zeker ook voor jezelf.

Onze vereniging kan niet zonder jullie dus daarom: VRIJWILLIGERS BEDANKT!

Wil jij ook vrijwilliger worden?

We zoeken nog op diverse functies en tijden vrijwilligers. Al is het maar voor een uurtje!

Tuinonderhoud – Medewerkers schoonmaak & klusploeg – Bar en/of keukenmedewerkers – Scheidsrechters & Spelbegeleiders

Kijk hier voor meer informatie en alle vacatures