Champions League voor de mini’s zit er voor dit seizoen weer op

De Champions League* voor de mini’s zit er voor dit seizoen weer op.
Vandaag op een zonovergoten veld de laatste wedstrijd van de mini-competitie. Ondanks de vakantie toch veel teams aanwezig. Wat is het toch heerlijk om alle jonge dames en heren zo achter een bal aan te zien rennen. Winnen en verliezen, het hoort er allemaal bij!

Lijkt het jou leuk om je kind al vroeg te leren voetballen, samenspelen, omgaan met winst en verlies?
Dat kan, elke week wordt er getraind op de woensdag van 18:00-19:00. Wil jij er meer over weten? Kijk dan op onze website en neem contact op met Shirley via shirley@vvveenendaal.nl

Meer informatie vind je op onze website

Klik hier voor de foto’s van vandaag

*De Champions League is een onderlinge competitie tussen de mini-elftallen van o.a. de Valleivogels, vv Scherpenzeel, vv Advendo ’57, Renswoude, FC Driebergen, SVMM, de Merino’s en uiteraard vv Veenendaal.