Voorlopige indelingen jeugd 24-25 *update 14-6

Beste leden en ouders,

Hierbij treft u de VOORLOPIGE teamindelingen aan van de jeugdelftallen voor seizoen 24-25.

TEAMINDELING (versie 2 14-6-2026)

De Jeugdcommissie is, na overleg met de jeugdtrainers en berichten van spelers en/of ouders die vertrekken en/of lid worden tot deze indeling gekomen. Dit grotendeels gebaseerd op de leeftijd van de kinderen.

Dit betreft een VOORLOPIGE indeling. Houd er rekening mee dat vanwege nieuwe inschrijvingen en/of andere omstandigheden de elftallen nog kunnen wijzigen. Uiteraard proberen we dit zoveel mogelijk te beperken. Dit zodat elk team compleet aan de competitie kan starten.

Reminder voor de Agenda:

21 juni: slotfeest
29 juni: Stefan Verwoert toernooi (onderling)

Mocht u naar aanleiding van dit bericht in contact willen komen met de Jeugdcommissie, dan horen we dit graag via persoonlijk contact met één van onze leden van de jeugdcommissie of via de e-mail jeugd@vvveenendaal.nl.

Met sportieve groet,
De Jeugdcommissie